Marketingový manažer
(marketing manager)

Williams & Partner je společnost, kde se můžete ucházet o klíčové marketingové pozice jako marketingový ředitel, Marketingový manažer, Brand Manager a jiné podobné pozice našich klientů (i v oboru marketingu).

Kde můžu být marketing manager

Našimi klienty jsou jak mezinárodní společnosti, tak velmi dobře známé a úspěšné místní podniky působící v oblasti spotřebního zboží, IT, financí a bankovnictví či průmyslu.

Marketing manager je když...

Role marketingového manažera se může lišit v závislosti na velikosti společnosti nebo odvětví. Mezi hlavní povinnosti marketing managera patří formulace, plánování, provádění a vyhodnocení marketigových aktivit za účelem zlepšení propagace služeb poskytovaných společností nebo jejích produktů. Marketing manager podává zprávu přímo marketingovému řediteli, který má celkovou odpovědnost.

Zvolte si Vaši pozici v oboru marketingu z našeho rozsáhlého seznamu pracovních příležitostí.

Top jobs

V kategorii Top pozice není žádná pracovní příležitost

Job Newsletter

Aktuální informace o pracovních nabídkách

registrace Odhlásit

Připojte se k nám

Ve Williams & Partner podporujeme přátelské a konkurenční pracovní prostředí a oceňujeme pracovitost, schopnost vést a iniciativu.

Více

Novinky

20.4.2011 Prezkům semináře: "From Successful manager to influential leader"
Pokud se chcete stát z úspěšného manažera manažerem vlivným, nemusíte mít vysokoškolské vzdělání v oboru psychologie, ale musíte pochopit různé styly interakce různých lidí a také musíte vědět, jaké jsou vaše preference a jak je třeba je rozvíjet....
17.3.2011 Invitation to Williams & Partner Leadership Series, 13 April, Prague
Do you have a hard time getting through to people? Are you frustrated with the way people behave? Have you ever wondered why with some people you work very well and with other’s not? Are you able to avoid conflict and create a balanced working environment?...