O nás

Williams & Partner je společnost zabývající se náborem zaměstnanců a poradenstvím v oblasti lidských zdrojů. Naši konzultanti jsou ve svém oboru kvalifikovaní a na každém svém úkolu pracují zodpovědně a s vysokým nasazením. Poskytujeme komplexní poradenské služby ve všech oblastech lidských zdrojů, tedy nábor pracovníků na hlavní pracovní poměr, vyhledávání top manažerů a úzce specializovaných odborníků, vzdělávání a rozvoj zaměstnanců, systémy odměňování a benefitů a hledání pracovního uplatnění pro bývalé zaměstnance, tzv. outplacement.

K dispozici je vám několik týmů specialistů s dlouholetými zkušenostmi ve svém oboru. Naše služby poskytujeme na celém území České a Slovenské republiky. V ostatních evropských zemích máme své pobočky a stálé partnery.

Naše filozofie

Vytvořením Nových příležitostí chceme zvýšit hodnotu běžného každodenního života a zacházet se klienty, kandidáty a spolupracovníky důstojně a se ctí. Najdeme si čas naslouchat jim a svěřený úkol bereme jako poctu.

Profesionální služby chápeme jako služby, jejichž kvalita splňuje požadavky zákazníka. Zaměřujeme se na detaily, které odliší naše služby od služeb poskytovaných konkurencí. Neposuzujeme věci podle toho, co bylo řečeno nebo slíbeno, ale pouze podle toho, čeho jsme skutečně dosáhli.

Rychlost pro nás není jediným měřítkem; při své práci bereme v úvahu dlouhodobou perspektivu a faktory úspěchu a vztahů. Také se nebojíme odmítnout projekt, pokud není v souladu se základními hodnotami, které vyznáváme.

Naši klienti

Našimi klienty jsou jak mezinárodní společnosti, tak zavedené místní podniky, kterým pomáháme vyhledávat klíčové zaměstnance, aby mohly neustále růst a zlepšovat své výsledky.

Jednotlivé oblasti trhu, ve kterých působí naši klienti, naleznete na samostatné stránce věnované referencím. Pro více informací nás kontaktujte na .

Job Newsletter

Aktuální informace o pracovních nabídkách

registrace Odhlásit

Připojte se k nám

Ve Williams & Partner podporujeme přátelské a konkurenční pracovní prostředí a oceňujeme pracovitost, schopnost vést a iniciativu.

Více

Novinky

20.4.2011 Prezkům semináře: "From Successful manager to influential leader"
Pokud se chcete stát z úspěšného manažera manažerem vlivným, nemusíte mít vysokoškolské vzdělání v oboru psychologie, ale musíte pochopit různé styly interakce různých lidí a také musíte vědět, jaké jsou vaše preference a jak je třeba je rozvíjet....
17.3.2011 Invitation to Williams & Partner Leadership Series, 13 April, Prague
Do you have a hard time getting through to people? Are you frustrated with the way people behave? Have you ever wondered why with some people you work very well and with other’s not? Are you able to avoid conflict and create a balanced working environment?...