Projektový manažer
(project manager)

Williams & Partner je společnost, kde se můžete ucházet o klíčové IT pozice jako projektový manažer (project manager), IT Manažer, Manažer SW vývoje a jiné podobné pozice v oboru projektů.

Projektový manažer zavedené firmy

Našimi klienty jsou jak mezinárodní společnosti, tak velmi dobře známé a úspěšné místní podniky působící v oblasti Spotřebního zboží, IT, Financí a bankovnictví či Průmyslu. Project manager u společnosti tohoto typu se rozhodně nemá špatně. Ve všech těchto oborech je projektový manažer nepostradatelnou součástí úspěšného týmu.

Project manager má na starosti

Mezi hlavní povinnosti projektového manažera (project managera) patří plánování a realizace projektů, identifikování nutných zdrojů a přiřazení individuálních odpovědností.

Projektový manažer se stará především o architekturu a vývoj aplikací. Profesionální vlastnosti, které by měl projektový manažer mít jsou mimo jiné schopnost vedení lidí, koordinace týmové práce, orientace na klienty a výborné komunikační dovednosti.

Zvolte si Vaši pozici v oblasti projektového managementu z naší rozsáhlé nabídky pracovních příležitostí a staňte se projektovým manažerem u některého z našich klientů. Projektový manažer je zajímavá a různorodá pozice - rozhodně se nebudete nudit.

Top jobs

V kategorii Top pozice není žádná pracovní příležitost

Job Newsletter

Aktuální informace o pracovních nabídkách

registrace Odhlásit

Připojte se k nám

Ve Williams & Partner podporujeme přátelské a konkurenční pracovní prostředí a oceňujeme pracovitost, schopnost vést a iniciativu.

Více

Novinky

20.4.2011 Prezkům semináře: "From Successful manager to influential leader"
Pokud se chcete stát z úspěšného manažera manažerem vlivným, nemusíte mít vysokoškolské vzdělání v oboru psychologie, ale musíte pochopit různé styly interakce různých lidí a také musíte vědět, jaké jsou vaše preference a jak je třeba je rozvíjet....
17.3.2011 Invitation to Williams & Partner Leadership Series, 13 April, Prague
Do you have a hard time getting through to people? Are you frustrated with the way people behave? Have you ever wondered why with some people you work very well and with other’s not? Are you able to avoid conflict and create a balanced working environment?...