Obchodní manažer
(sales manager)

Williams & Partner je společnost, kde se můžete ucházet o klíčové obchodní pozice jako sales manager (obchodní manažer či obchodní ředitel) nebo jiné podobné pozice našich klientů.

Sales manager pro...

Našimi klienty jsou jak mezinárodní společnosti, tak velmi dobře známé a úspěšné místní podniky působící v oblasti Spotřebního zboží, IT, Financí a bankovnictví a Průmyslu. Pojďte pracovat jako sales manager k zavedené společnosti.

Sales manager má na starosti

Obchodní manažer nebo-li sales manager organizuje, motivuje a vede obchodní týmy působící v mnoha odvětvích za účelem dosažení jejich prodejních cílů. Tyto cíle si buď sám obchodní manažer určí, nebo je obdrží od obchodního ředitele (Sales director).

Sales manager (obchodní manažer) může také sestavit systém prémií, kterým motivují jednotlivé členy obchodního týmů k dosažení nebo překonání cílů. Hlavní povinností obchodního manažera by mělo být stanovení rozpočtů, nábor a trénink nových zaměstnanců a navazování styku se zákazníky. Obchodní manažer je jednou z klíčových osob každé obchodní společnosti.

Zvolte si Vaši pozici v oboru obchodu z našeho rozsáhlého seznamu pracovních příležitostí a pojďte pracovat jako sales manager.

Top jobs

V kategorii Top pozice není žádná pracovní příležitost

Job Newsletter

Aktuální informace o pracovních nabídkách

registrace Odhlásit

Připojte se k nám

Ve Williams & Partner podporujeme přátelské a konkurenční pracovní prostředí a oceňujeme pracovitost, schopnost vést a iniciativu.

Více

Novinky

20.4.2011 Prezkům semináře: "From Successful manager to influential leader"
Pokud se chcete stát z úspěšného manažera manažerem vlivným, nemusíte mít vysokoškolské vzdělání v oboru psychologie, ale musíte pochopit různé styly interakce různých lidí a také musíte vědět, jaké jsou vaše preference a jak je třeba je rozvíjet....
17.3.2011 Invitation to Williams & Partner Leadership Series, 13 April, Prague
Do you have a hard time getting through to people? Are you frustrated with the way people behave? Have you ever wondered why with some people you work very well and with other’s not? Are you able to avoid conflict and create a balanced working environment?...