Služby v oblasti náboru a výběru zaměstnanců

Hledáte-li partnera, který vám bude nápomocen při náboru pracovních sil, prohlédněte si nabídku našich služeb. Poskytujeme služby v oblasti náboru zaměstnanců s neustálým vyhledáváním a výběrem zaměstnanců na klíčové pozice a službu executive search, tj. přímé oslovení top manažerů a úzce specializovaných odborníků. Cílem našich služeb je uspokojit vaši poptávku a nabídnout vám vhodné kandidáty.

  • Specializovaný nábor pracovníků – Naši specializovaní konzultanti se nepřetržitě věnují vyhledávání a výběru pracovníků na klíčové pozice.
  • Executive search – Vyhledávání top manažerů a úzce specializovaných odborníků – Metoda vyhledávání top manažerů a úzce specializovaných odborníků je vypracována tak, aby našim klientům sloužila jako účinný a nákladově efektivní nástroj náboru pracovníků podle jejich potřeb.
  • Outplacement program – je služba poskytovaná na míru sociálně odpovědným zaměstnavatelům, kteří jsou nuceni ukončit pracovní poměr s jednotlivými zaměstnanci nebo skupinou zaměstnanců a přejí si zajistit, aby tito lidé snadno našli nové zaměstnání.

Top jobs

V kategorii Top pozice není žádná pracovní příležitost

Job Newsletter

Aktuální informace o pracovních nabídkách

registrace Odhlásit

Připojte se k nám

Ve Williams & Partner podporujeme přátelské a konkurenční pracovní prostředí a oceňujeme pracovitost, schopnost vést a iniciativu.

Více

Novinky

20.4.2011 Prezkům semináře: "From Successful manager to influential leader"
Pokud se chcete stát z úspěšného manažera manažerem vlivným, nemusíte mít vysokoškolské vzdělání v oboru psychologie, ale musíte pochopit různé styly interakce různých lidí a také musíte vědět, jaké jsou vaše preference a jak je třeba je rozvíjet....
17.3.2011 Invitation to Williams & Partner Leadership Series, 13 April, Prague
Do you have a hard time getting through to people? Are you frustrated with the way people behave? Have you ever wondered why with some people you work very well and with other’s not? Are you able to avoid conflict and create a balanced working environment?...