Vyhledávání top manažerů a úzce specializovaných odborníků

Metoda vyhledávání top manažerů a úzce specializovaných odborníků je vypracována tak, aby našim klientům sloužila jako účinný a nákladově efektivní nástroj náboru pracovníků podle jejich potřeb a zahrnuje:

  • Vyhledávání top manažera či úzce specializovaného odborníka v případě, kdy tradiční způsob hledání není vhodný
  • Vyhledávání úzce specializovaných odborníků v oblastech, ve kterých je jich nedostatek
  • Nábor klíčových osob, které by samy neuvažovaly o změně zaměstnání
  • Shromáždění výchozích informací o aktuální situaci na pracovním trhu
  • Opakované vyhledávání největšího talentu na trhu

V rámci procesu vyhledávání top manažerů a úzce specializovaných odborníků je klientům dána záruka jak spokojenosti, tak dlouhodobé garance. Naše profesionální služby související s vyhledáváním top manažerů a úzce specializovaných odborníků poskytujeme na základě zaplacené (částečně nevratné) zálohy, která pokrývá náklady na průzkum a umožňuje nám zajistit vysokou kvalitu služeb.

Ve společnosti Williams & Partner bude na váš projekt vyhledávání top manažera či úzce specializovaného odborníka dohlížet zkušený konzultant s potřebnými obchodními zkušenostmi a přehledem o kandidátech a zajistí, že získáte to, co hledáte.

Pro více informací kontaktujte naše konzultanty na , tel: +420 222 550 070.

Informace ke stažení

Top jobs

V kategorii Top pozice není žádná pracovní příležitost

Job Newsletter

Aktuální informace o pracovních nabídkách

registrace Odhlásit

Připojte se k nám

Ve Williams & Partner podporujeme přátelské a konkurenční pracovní prostředí a oceňujeme pracovitost, schopnost vést a iniciativu.

Více

Novinky

20.4.2011 Prezkům semináře: "From Successful manager to influential leader"
Pokud se chcete stát z úspěšného manažera manažerem vlivným, nemusíte mít vysokoškolské vzdělání v oboru psychologie, ale musíte pochopit různé styly interakce různých lidí a také musíte vědět, jaké jsou vaše preference a jak je třeba je rozvíjet....
17.3.2011 Invitation to Williams & Partner Leadership Series, 13 April, Prague
Do you have a hard time getting through to people? Are you frustrated with the way people behave? Have you ever wondered why with some people you work very well and with other’s not? Are you able to avoid conflict and create a balanced working environment?...