Specializovaný nábor pracovníků

Naši specializovaní konzultanti se nepřetržitě věnují vyhledávání a výběru pracovníků na klíčové pozice a snaží se uspokojit vaši poptávku a nabídnout vám odpovídající kandidáty. Jejich služby jsou vysoce kvalitní a rychlé.

Podrobné informace se zobrazí po kliknutí na některou z našich specializovaných skupin:

Williams & Partner má zavedený systém konkurence schopných poplatků a je schopna nabídnout své služby spojené s náborem pracovníků na běžné pozice na bázi poplatku dle úspěšnosti a se zárukou náhrady.

Pro více informací kontaktujte naše konzultanty na , tel: +420 222 550 070

Top jobs

V kategorii Top pozice není žádná pracovní příležitost

Job Newsletter

Aktuální informace o pracovních nabídkách

registrace Odhlásit

Připojte se k nám

Ve Williams & Partner podporujeme přátelské a konkurenční pracovní prostředí a oceňujeme pracovitost, schopnost vést a iniciativu.

Více

Novinky

20.4.2011 Prezkům semináře: "From Successful manager to influential leader"
Pokud se chcete stát z úspěšného manažera manažerem vlivným, nemusíte mít vysokoškolské vzdělání v oboru psychologie, ale musíte pochopit různé styly interakce různých lidí a také musíte vědět, jaké jsou vaše preference a jak je třeba je rozvíjet....
17.3.2011 Invitation to Williams & Partner Leadership Series, 13 April, Prague
Do you have a hard time getting through to people? Are you frustrated with the way people behave? Have you ever wondered why with some people you work very well and with other’s not? Are you able to avoid conflict and create a balanced working environment?...